Odvetvia priemyslu

Zobrazenie:

Chemický priemysel

Kombináciu technických znalostí, lokálne poskytovaných služieb a vysokej spoľahlivosti výrobkov oceňujú zákazníci v chemickom priemysle na celom svete. Chemicky odolné ARC® kompozitné nátery pre širokú škálu aplikácií pri ochrane kovov a betónov.

Vodárne a ČOV

Čističky odpadových vôd majú nadštandardné potreby pre spoľahlivosť a efektivitu. Dlhodobé riešenia Chesterton ponúkajú najvyššiu trvanlivosť a výkonnosť aplikácií v tomto priemysle. Delené upchávky Chesterton v kombinácii s unikátnou technológiou SpiralTrac rádovo predlžuje spoľahlivosť čerpadiel, znižuje prevádzkové náklady a spotrebu vody.

Oceliarne

Unikátne, na mieru navrhnuté polymérne tesnenia vyhovujú najnáročnejším požiadavkám použitia na všetkých prevádzkach oceliarní. Chesterton upchávky a tesniace šnúry sa používajú naprieč oceliarňou na najnáročnejších, aj štandardných aplikáciách. Vysoká spoľahlivosť za nízke ceny.

Elektrárne

Tesniaci program pre armatúry je štandardom v priemysle – s garanciou tesnosti. Najnáročnejšie prírubové spoje, armatúry, chladiče a výmenníky ja možné utesniť systémom Chesterton Live Loading s garanciou tesnosti na 3 roky.

Automobilový priemysel

Chesterton ponúka overené a spoľahlivé tesnenia a upchávky pre lisy, čerpadlá, armatúry, hydraulické systémy a roboty. Celosvetovo sú v automobilkách používané naše mazivá, odmasťovače a prostriedky pre údržbu. Kompozitné nátery pre utesnenie a ochranu betónov a kovov. Sortiment je doplnený kvalitnými spojkami, reťazami a inými výrobkami firmy Rexnord. Všetky produkty dodávame aj s montážou alebo servisom.

Potravinárstvo

Či už je to spracovanie mäsa, suchého obilia alebo pivovarníctvo, Chesterton ponúka širokú paletu produktov pre rôzne zariadenia a aplikácie. Naše NSF čističe, mazadlá a produkty pre údržbu poskytujú bezpečnosť, nevyhnutnú pre výrobu potravín a nápojov.

Farmaceutický priemysel

Upchávky a tesniace šnúry firmy Chesterton pomáhjú vo farmaceutickom priemysle splniť prísne požiadavky na kvalitu. Naše čističe a mazacie prostriedky pomáhajú pri riešeniach špecifických aj všeobecných aplikácií, pričom spĺňajú požiadavky NSF.

Celulóza a Papier

Naše mechanické upchávky a tesniace šnúry používa väčšina najväčších výrobcov technológií pre celulózo-papierenský priemysel. Technická chémia pomáha prevádzkam k vyššej efektivite, úsporám času, ochrane prostredia a zníženiu prevádzkových nákladov.